OK

MITUTOYO

prístroje pre meranie tvaru a povrchu

KUBOUŠEK Group

Ponúkame
Rodina:
  • pružná pracovná doba
  • zvýhodnené podmienky produktov ČSOB

Voľný čas:
  • zľava na tovar v predajniach Kuboušek Water Sports CZ s.r.o.
  • zľava na zájazdy Cestovné kancelárie Kuboušek Water Sports CZ s.r.o.
  • služobné vozidlo na súkromné účely

Zdravie:
  • príspevok na stravovanie

Osobný rozvoj:
  • zvyšovanie kvalifikácie a odborný rozvoj
  • profesijný a kariérny rast
  • odmeny pri pracovných a životných jubileách
Voľné pozície

Životopisy zasielajte na adresu kariera@kubousek.eu.
Kontaktná osoba:
Zuzana Wágnerová DiS., Personálny manažér junior, +420 389 041 301 alebo +420 734 171 759.

Společnosť:
Sídlo firmy:
Miesto výkonu práce:
Pracovná pozícia:

KUBOUŠEK SK, s.r.o.
Nitra
Nitra, Trnava, Bratislava,

Servisný technik - Technológia pre vstrekovanie plastov

Požiadavky:

  • min. stredoškolské s maturitou technického smeru
  • vyhláška 508/2009 §22
  • orientácia v technickej dokumentácii
  • dobré komunikatívne schopnosti, ústretové rokovania
  • lojalita, technické myslenie, samostatnosť, flexibilita, spoľahlivosť
  • znalosť nemeckého alebo anglického jazyka výhodou
  • vodičský preukaz sk. B

Náplň práce:

  • opravy a inštalácie vstrekovacích strojov , technológií pre spracovanie plastov (v plastikárskom priemysle)
  • špecifikácie a opravy závad
  • technická podpora
  • komunikácia so zákazníkom

Společnosť:

Nitra
Veľké Uherce
Asistent/ka pre obchodné oddelenie (Veľké Uherce)

Požiadavky:

  • SŠ / VŠ vzdelanie - ekonomického smeru
  • veľmi dobrá znalosť nemeckého alebo anglického jazyka (schopnosť písomnej i hovorenej komunikácie)
  • veľmi dobrá znalosť práce na PC - MS Office
  • starostlivosť, presnosť, samostatnosť a zodpovednosť
  • organizačné a komunikačné zručnosti, reprezentatívne vystupovanie
  • pre zákaznícky prístup

  • administratívna činnosť v internom systéme (správa objednávok, dodávateľov, odberateľov)
  • administratívna podpora tímu
  • príprava ponúk a spracovávanie dokumentácie
  • komunikácia so zahraničnými zákazníkmi a dodávateľmi
  • monitoring potrieb a podpora zákazníkov

  • Servisný technik - technológia pre vstrekovanie plastov
  • Asistent/ka pre obchodné oddelenie (Veľké Uherce)