Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

OK

MITUTOYO

prístroje pre meranie tvaru a povrchu

KUBOUŠEK... KUBOUŠEK Group Kalibračné...

KUBOUŠEK Group

Kalibračné laboratórium

Kalibračné laboratórium je budované ako mobilné Kalibračné laboratórium v skupine KUBOUŠEK GROUP.
Po dosiahnutí akreditácie Českým inštitútom pre akreditáciu, o.p.s. podľa ČSN EN ISO/IEC 17025:2005 ponúkne kalibrácie meracích a laboratórnych prístrojov, súradnicových meracích strojov v odbore dĺžky.

V súčasnej dobe spĺňa požiadavky na systém managementu kvality podľa EN ISO 9001:2008 s cieľom realizácie a dokladovania metrologickej spôsobilosti v odbore dĺžky.

Laboratórium je vybavené najmodernejším vybavením pre kalibráce a nezávislé skúšky meracích prístrojov a strojov. Všetky meradlá a etalóny používané ku kalibračným činnostiam sú naviazané na primárne etalóny národných laboratórií.

Disponuje dostatočne vyškoleným profesionálnym personálom s dlhoročnými skúsenosťami v odbore, čo garantuje najvyššiu kvalitu vykonávaných služieb priamo u zákazníka. Tento spôsob kalibrácie je veľmi obľúbený predovšetkým z dôvodu minimalizácie trvania odstávok kalibrovaných prístrojov a strojov.

 

KGR  kalibracni laborator

Kontakty