Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

OK

MITUTOYO

prístroje pre meranie tvaru a povrchu

KUBOUŠEK... divízia Periférie Servis - náhradné...

divízia Periferie

Servis - náhradné diely

Servisné aktivity divízie Periferie pokrývajú všetky produkty, ktoré sú obsiahnuté v našom predajnom portfóliu. Sieť našich servisných technikov zaisťuje servisnú podporu zákazníkom na celom území Českej a Slovenskej republiky.

Okrem vlastnému záručnému aj pozáručnému servisu štandardných prístrojov a zariadení sa venujeme aj komplexným montážam a inštaláciám náročnejších technologických celkov. Ide hlavne o inštalácie nových centrálnych systémov chladenia a systémov pre dopravu a sušenie granulátu. Vďaka dlhoročným skúsenostiam ponúkame aj komplexné technické poradenstvo pri rozšírení alebo sťahovaní existujúcich systémov.

Vďaka kvalitnému zázemiu disponujeme vlastným servisným strediskom v Českých Budějoviciach, v ktorom robíme opravy a špecifické dovybavenia periférnych zariadení podľa želania zákazníkov.

Technická podpora zahŕňa riešenia technických problémov po telefóne a ich neoddeliteľnou súčasťou je aj prípadná špecifikácia náhradných dielov a ich dodanie zákazníkovi v čo najkratšom možnom termíne.

Ako prevenciu vzniku možných závad pri prevoze existujúcich systémov ponúkame komplexné inšpekčné prehliadky s dodávkami tzv. „opotrebiteľných náhradných dielov“. Tieto prehliadky výrazne zvyšujú následnú spoľahlivosť systémov pri ich provoze.

 

Periferie_servisNDskoleni

Kontakty