Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

OK

MITUTOYO

prístroje pre meranie tvaru a povrchu

KUBOUŠEK... divízia Periférie ONI Výroba a rozvody...

divízia Periferie

Výroba a rozvody tlakového vzduchu

Výroba tlakového vzduchu je drahá vďaka nízkej účinnosti kompresorov. Pri moderných zariadeniach je spotreba energií výraze nižšia. Firma ONI preto zásadne dodáva najmodernejšie, vysoko účinné kompresory. Použitím kompresorov s reguláciou otáčok je zaistená výroba tlakového vzduchu odpovedajúca jeho odberu, a to s dobrou účinnosťou. V spojení s rekuperačnými systémami firmy ONI sa nami dodávané zariadenia pro výrobu tlakového vzduchu stanú energetickou centrálou pre vykurovanie hál a kancelárií alebo ohrev úžitkovej vody.

Výroba tlakového vzduchu

Navrhnutie vhodného konceptu výroby tlakového vzduchu úzko súvisí s návrhom chladiaceho systému a využitím odpadového tepla resp. s celou energetickou bilanciou budovy alebo výrobnej haly. Dodávka systémov výroby tlakového vzduchu nie je preto nosným programom dodávok firmy ONI, jedná sa však o neoddeliteľnú súčasť celých systémových riešení priemyslového chladenia a systémov využitia odpadového tepla.

ONI tlakovy vzduch

Kontakty