Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

OK

MITUTOYO

prístroje pre meranie tvaru a povrchu

divízia Periferie

Úprava technologickej chladiacej vody

Kvalita technologickej vody má významný vplyv na prevádzkové náklady a spoľahlivosť všetkých typov chladiacich zariadení. S ohľadom na rastúce ceny energií a zvyšujúci sa tlak na náklady  ide teda o oblasť, ktorá si zaslúži zvýšenú pozornosť. Firma ONI ponúka systémové riešenia pre úpravu vody v chladiacich zariadeniach, a to pre tie najmenšie, ale aj pre veľké priemyslové zariadenia. Cenovo výhodné systémové riešenia pritom pokrývajú celé spektrum potrieb, počnúc ochranou proti korózii cez filtráciu až k biologickej ochrane.

Úprava technologickej chladiacej vody

Riešenia úpravy technologickej chladiacej vody sú zakaždým individuálne, presne podľa kvality vody v mieste úpravy. Najčastejšie je potrebné pre prevádzku v chladiacom systéme vodu zmäkčovať, upraviť protikoróznou ochranou a biocídom. Podľa spotreby vody sa potom navrhujú rôzne riešenia automatického, poloautomatického alebo ručného dávkovania chémie vr. pravidelnej kontroly a dohľadu.

Ďalšou zložkou úpravy technologickej vody sú rôzne typy špeciálnych filtrov i bypassových filtračných jednotiek pre kontinuálne zadržovanie aj tých najjemnejších nečistôt.

ONI uprava vody 1ONI uprava vody 2

Kontakty