Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

OK

MITUTOYO

prístroje pre meranie tvaru a povrchu

divízia Periferie

Rhytemper HotPulse

Najvyššia kvalita tvaroviek, najkratšia doba cyklu, flexibilita v teplotnom rozsahu do 120 °C

Lacné viacokruhové temperovanie v oblasti vysokých teplôt!

Rhytemper® HotPulse je ideálny k použitiu na nástrojoch, ktoré kvôli spracovávanému plastovému materiálu (napr. PC, POM atd.) potrebujú vyššiu teplotu nástrojovej steny.

Predhrievacia stanica vyvinutá špeciálne pre systém Rhytemper® zaisťuje procesu požadovanú výstupnú teplotu z centrálneho miesta.

Nastavenie teploty sa robí jednoducho na ovládacej jednotke systému Rhytemper® v rozsahu do 90 °C pri základnej verzii a do 120 °C pri verzii pre vysoké teploty. Pre režim predhrievania je možné zvoliť druhú, odlišnú požadovanú hodnotu.

Jednolivé okruhy nástroja sú oddelene napájané špeciálnymi distribučnými blokmi.

RhytemperHotPulse

Rovnaké výkonnostné parametre ako Rhytemper® FlexControl!

Rhytemper® HotPulse disponuje rovnakými vlastnosťami a prednosťami ako systém Rhytemper® FlexControl a líši se iba rozsahom použiteľných teplôt. Nezávislo a automaticky reguluje a rovnako automaticky monitoruje teplotu a prietok v každom jednotlivom temperovacom okruhu. Skutočné hodnoty sa graficky zobrazujú na farebnom displeji.

V kombinácii s prepínacou jednotkou Rhytemper® je možné systém HotPulse prevádzkovať aj so studenou vodou z okruhu chladiacej vody aj s teplou vodou z predhrievacej jednotky. Systém HotPulse je vďaka tomu flexibilný a neobmedzene použiteľný.

Najvyššia energetická efektivita!

Vďaka prednostiam patentovanej technológie Rhytemper®, ktorá vďaka prerušovaniu prúdenia vody v priebehu vstrekovacej fázy a pohybu nástroja maximálne využíva energiu taveniny, v kombinácii s iba jedným centrálnym čerpadlom znižujú v porovnaní s kontinuálnymi viacokruhovými systémami spotrebu energie na minimum.

RhytemperHotPulse_03

Kontakty