Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

OK

MITUTOYO

prístroje pre meranie tvaru a povrchu

divízia Periferie

Rhytemper BasicPulse

Viacokruhové impulzné temperovanie pre stroje s menšou uzatváracou silou

Lacný základný model!

Rhytemper® BasicPulse je "menším súrodencom" osvedčeného systému Rhytemper® FlexControl, vyvinutý špeciálne pre aplikácie využívajúce menšiu uzatváraciu silu. BasicPulse predstavuje lacnú alternatívu systému Rhytemper® FlexControl a obsahuje všetky hlavné regulačné moduly špičkového riešenia.

Regulácia temperovacích okruhov je viazaná na cyklus, tj. teplo je odoberané výhradne v priebehu chladiacej fázy vstrekovacieho procesu.

V priebehu vstrekovania a pohybu nástroja nedochádza ku zbytočnému prenosu tepla. Privedená energia taveniny sa tak optimálne využíva pre vstrekovací proces.

RhytemperBasicPulse_01

Potrebnú úroveň teploty v každom jednotlivom temperovacom okruhu je možné individuálne prispôsobiť požiadavkám tvarovky.

Systém BasicPulse ponúkame so 4,6 alebo 8 temperovacími okruhmi.

Voliteľne môže byť systém vybavený elektronickým meraním prietoku.

Následujúce prednosti hovoria samy za seba:

  • Monitorovanie úrovne teploty v 4, 6 alebo 8 okruhoch
  • Regulácia úrovne teploty jednotlivých okruhov s neustálym automatickým prispôsobovaním chladiaceho impulzu aktuálnemu vstrekovaciemu procesu
  • Najvyššie možné prietočné množstvo vďaka hlavnej prípojke vody každého distribučného bloku s rozmerom 1 1/2 cólu - až 40 litrov vody za minútu pre každý temperovací okruh
  • Ukladanie parametrov nástroja
  • Možnosť ľahkej a priestorovo úspornej integrácie do vstrekovacieho stroja. Usporiadanie regulačných ventilov a prípadne meranie prietoku na výstupe
  • Možnosť kombinácie s predhrievacou jednotkou
  • Elektronické monitorovanie pretečeného množstva (voliteľne)

RhytemperBasicPulse_02 

Kontakty