Pri používaní tejto stránky dochádza k spracovaniu cookies, ktoré nám pomáhajú zvyšovať kvalitu služieb (viac informácií. Spracovaniu cookies zabránite zmenou nastavenia v internetovom prehliadači.

OK

MITUTOYO

prístroje pre meranie tvaru a povrchu

divízia KraussMaffei

Prestavby

Osvedčené a preverené riešenia modernizácie pre dosiahnutie maximálneho výkonu. Pracoval Váš systém po dlhú dobu k Vašej celkovej spokojnosti? Chcete sa na neho spoľahnúť aj keď už sa začína prejavovať jeho vek a potrebuje celkovú opravu?

Radi Vám poradíme najvhodnejší upgrade pre Váš systém aj to, kde by sa ďalej vyplatilo investovať. Nech už renovácia alebo generálna oprava, naše riešenie zaistí bezproblémové fungovanie stroja aj v budúcnosti.

Vaše výhody:

  • modulárna koncepcia modernizácie
       
  • dostupnosť náhradných a opotrebovateľných dielov
       
  • je možné kombinovať s ďalšími službami ako je premiestnenie stroja, dovybavenie alebo prestavba
       
  • kompletný balík služieb, uvedenie do prevádzky, školenie a dokumentácia

 

kraussmaffei-servis-vybeh

 

Generálne opravy a renovácia
Ste spokojní so svojim strojom a chcete predĺžiť jeho životnosť? Pomôžeme Vám naplánovať generálnu opravu systému tak, aby sme zaistili, že aj naďalej bude podávať maximálny výkon.

Modernizácia
Ponúkame vlastné modernizačné riešenie na mieru tak, aby odpovedalo požiadavkám nových výrobných metód. Tie siahajú od výmeny jednotlivých komponentov až po dovybavenie kompletných zostáv.

Balíčky náhradných dielov
Naše oddelenie náhradných dielov ponúka spoľahlivé dodávky náhradných dielov po celú dobu životnosti Vášho systému.

kraussmaffei-servis-vybeh

 

Premiestnenie stroja
V priebehu dlhého životného cyklu stroja môže prísť doba, kedy ho budete musieť presunúť z jedného výrobného miesta na druhé. Naši odborníci Vám pri sťahování strojov poskytnú všetku podporu šitú na mieru. Nech už sa jedná o jednoduché presunutie stroja priamo ve Vašom závode alebo komplexné sťahovanie po celom svete.

Použité stroje
Keď dôjde na nákup, predaj alebo prenájom použitých strojov, môžeme Vám ponúknuť nákladovo efektívne riešenia a širokú škálu služieb.

kraussmaffei-servis-vybeh

Prospekty PRESTAVBY k stiahnutiu zde.